Szczenięta

z Oddziału Kielce Związku Kynologicznego w Polsce

Labrador retriever "Świętokrzyskia KIARA"

Dnia 28.11.2021 w hodowli Świętokrzyskia KIARA ZKwP przyszło na świat 9 pięknych szczeniaków labradorów. 3 czarne pieski, 2 czarne suczki, 3 pieski biszkopty i 1 suczka biszkoptowa. Rodzicami zostali FUNNY Urok Pojezierza z naszej hodowli i DARTH VADER z Iłżeckiego Grodu Champion Polski. Rodzice wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych. Wszelkich informacji udzielimy telefonicznie.

Kontakt:

tel. 509170203, 503590509

foto


foto


foto


foto


foto


fotododano: 12-01-2021


Labrador retriever "Passion Dog FCI"

Hodowla Psów Rasowych Passion Dog FCI poleca śliczne biszkoptowe szczenięta labradorów urodzone 07.10.2021 r. Mamy 10 szczeniąt - 5 piesków i 5 suczek. Ich rodzice mają wspaniałe pochodzenie i wybitne osiągnięcia wystawowe. Ojcem jest piękny i bardzo mądry Interchampion C.I.E, Champion: PL AT, CH, SK,DE, LU, HU, Grand Champion: PL, SK, Młodzieżowy Champion: PL, AT, DE, SK LU AVALANCHE Kreuzburg a mamą nasza śliczna i bardzo ciepła psychicznie ZULIA Passion Dog. Rodzice całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by ich dzieci nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.
Zapraszamy do zakupu szczeniąt, które do odbioru będą na początku grudnia. Szczenięta będą zaszczepione stosownie do wieku i kilkukrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Delcon.

Kontakt:

tel. 502101785 mail: passiondog@passiondog.pl www.passiondog.pl

foto


foto


foto


foto


foto
dodano: 12-12-2021


Jack Russell terier "Sarnia Góra"

W hodowli Sarnia Góra (ZKwP Oddział KIELCE) dnia 2.10 urodziły się szczeniaki Jack Russell terier po Caramel Cake FCI Jagodka i Skipper Colosseum. Szczeniaki będą miały włos złamany oraz gładki, są zaszczepione i odrobaczone. Do nowego domu będą wyposażone w metrykę ZKwP i książeczkę zdrowia oraz wyprawkę. Zainteresowanych szczeniakiem prosimy o kontakt. Hodowla mieści się na pograniczu województwa małopolskiego i świętokrzyskiego.

Kontakt:

tel. 506 157 691

foto


foto


foto


foto

dodano: 08-12-2021


Biały owczarek szwajcarski "Swiss Garden"

Zapraszam do rezerwacji szczeniąt rasy biały owczarek szwajcarski, które przyszły na świat 01.10.2021, w naszej domowej hodowli ’Swiss Garden’. Są to dwie sunie i piesek. Będą gotowe do odbioru po ok.8 tyg. życia, czyli z początkiem grudnia.
Matką została po raz pierwszy nasza ASHIKA z Venus’ Garden. Sunia niezwykle opanowana, czujna i towarzyska o charakterze charakterystycznym dla BOSów. Została wysoko oceniona na przeglądzie hodowlanym.
Jako ojca wybraliśmy znakomitego DISADONNA Harry Potter z Chaty Leona - HD-A, ED 0/0, MDR1 +/+, DM N/N.
Troszczymy się od pierwszych dni o odpowiedni rozwój i socjalizację naszych bąbelków. Maluchy do odbioru z metryką, zachipowane, odrobaczone, zaszczepione i przebadane, z wyprawką. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Kontakt:

tel. 737346044, karolina.malek13@gmail.com

foto


foto


foto


foto

dodano: 01-11-2021


Labrador Retriever "Białe Wichry"

W naszej domowej hodowli Białe Wichry 07.09.2021r. przyszły na świat biszkoptowe szczenięta rasy Labrador Retriever. Cztery pieski i trzy suczki. Rodzicami są:
CHILLOUT Sarracenia, Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Champion Litwy, CRUFTS QUALIFICATION 2018, HD – A, ED – 0/0, oczy/eyes – czyste/clear, prcd-PRA – OptiGen A – N/N, OSD - N/N, EIC -N/N, HNPK – N/N, CNM-N/N.
ZAJNA Alfa Matrix, HD – A, ED – 0/0, OSD - N/N, EIC -N/N, HNPK – N/HNPK, CNM-N/N, DM-N/N, SD2-N/N.
Rodzice szczeniąt wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, przebadani w kierunku chorób genetycznych przypisanych rasie.

Kontakt:

tel. 516-731-665

foto


foto


foto


foto


foto
dodano: 25-10-2021


Labrador "Slavena"

9 sierpnia w hodowli Slavena ZKwP przyszło na świat 6 pięknych szczeniąt. 3 pieski czekoladowe, 2 suczki czekoladowe oraz 1 czarna suczka. Rodzicami szczeniąt są: Larissa Slavena oraz CUT ACROSS SHORTY Z Grodu Hrabiego Malmesbury. Rodzice szczeniąt posiadają rozpoczęty Championat polski, co świadczy o ich pięknym wyglądzie, eksterierze oraz doskonałym charakterze. Szczenięta z naszej hodowli pracują w dogoterapii oraz zajmują czołowe miejsca na wystawach. Rodzice wolni od chorób: postępujący zanik siatkówki, zapaść wysiłkowa, parakeratoza nosa, miopatia oraz dysplazja stawów biodrowych i łokciowych.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt.

Kontakt:

tel. 691-066-863, 507-665-305

foto


foto


foto


foto


fotododano: 22-09-2021


Owczarek niemiecki długowłosy "Zirconimus"

Hodowla owczarków niemieckich Zirconimus FCI z dumą prezentuje pierwszy w Polsce miot, którego ojcem jest GRIZZLY vom Herbramer-Wald, najwyżej klasyfikowany wilczasty pies na świecie: tegoroczny VA3 BSZS, Zwycięzca Świata Młodzieży SG1 BSZS 2018, V3 BSZS 2019, BH-VT, IGP3, IFH1, KKL, DNA gpr, DM N/N, LÜW 0, OCD Free, HD Normal (SV) ED Normal (SV).
Mama to nasza śliczna gwiazda FARIDA von Gran Peregrino, Młodzieżowy Champion Polski, BH-VT, IGP1, Polska Licencja Hodowlana, DNA gpr, DM N/N, OCD Free, HD Normal (SV), ED Normal (SV).
W dniu 2.09.2021 przyszło na świat 5 długowłosych wilczastych szczeniąt: 3 suczki i 2 pieski.

Kontakt:

501 364 423, monika.kowalczykmk@gmail.com, fb.

foto


foto


foto


foto


foto


fotododano: 10-09-2021


Shiba "Shibabasenji"

Zapraszamy do rezerwacji szczeniaczków shiba inu, które pojawiły się 18.08.2021r. w naszej domowej, rodzinnej i hobbystycznej hodowli "Shibasenji". Są to dwie czerwone suczki i dwa pieski, jeden czerwony a drugi czarny. Wolny jest jeszcze czarny piesek i czerwona suczka. Do odbioru będą od 8 tygodnia życia, czyli w połowie października.
Matką została po raz pierwszy nasza suczka AMI Shibasenji. Ma ona typowy dla shib charakter, jest towarzyska, lubi spacery. Została wysoko oceniona na przeglądzie hodowlanym. Rewelacyjnie sprawdza się jako mama.
Starannie wybraliśmy ojca maluchów, którym został wybitny Explorers ICHIFUJI z renomowanej hodowli shib „Hannibal” - więcej zdjęć i rodowód tego idealnego przedstawiciela japońskiej rasy dostępne są na stronie tejże hodowli. Jego największe sukcesy to: zwycięstwo NIPPO Show Poland 2018 (pod patronatem japońskiej organizacji), Mł.Ch.Pl, Ch.Pl., Zw.Klubu Czeskiej Republiki 2016, Interchampion.
Wszystkie szczeniaczki odchowujemy w naszym domu, są przyzwyczajone do codziennych odgłosów, zabaw z dziećmi i obecności innych zwierząt. Odpowiednio socjalizujemy je od pierwszych dni życia. Wkładamy dużo miłości i troski, by były szczęśliwe od urodzenia i dobrze odnalazły się w przyszłych rodzinach. Do nowych domów trafią z wyprawką, dokumentami Związku Kynologicznego w Polsce, który jako jedyny w naszym kraju należy do międzynarodowego FCI, bowiem tylko on spełnia wszystkie rygorystyczne wymogi. Maluchy odjadą z metryczkami poświadczającymi rodowodowe, czteropokoleniowe pochodzenie, zachipowane, odrobaczone, zaszczepione i przebadane. Zapraszamy do rezerwacji.

Kontakt:

telefoniczny 691 839 310, Messenger do strony FB „Shibasenji” lub Dorota Strojna - Imos WhatsApp, e-mail: dorotaimos1@wp.pl

foto


foto


foto


foto


fotododano: 23-08-2021


Dalmatyńczyk "Kontradomino"

Hodowla dalmatyńczyków "Kontradomino" poleca 7-tygodniowe szczenię, suczkę, umaszczenie biało-czekoladowe. Mile widziane osoby zainteresowane wystawami psów rasowych.

Kontakt:

tel. 500-496-123

foto


foto


fotododano: 04-08-2021