Szczenięta

z Oddziału Kielce Związku Kynologicznego w Polsce

Labrador "Slavena"

9 sierpnia w hodowli Slavena ZKwP przyszło na świat 6 pięknych szczeniąt. 3 pieski czekoladowe, 2 suczki czekoladowe oraz 1 czarna suczka. Rodzicami szczeniąt są: Larissa Slavena oraz CUT ACROSS SHORTY Z Grodu Hrabiego Malmesbury. Rodzice szczeniąt posiadają rozpoczęty Championat polski, co świadczy o ich pięknym wyglądzie, eksterierze oraz doskonałym charakterze. Szczenięta z naszej hodowli pracują w dogoterapii oraz zajmują czołowe miejsca na wystawach. Rodzice wolni od chorób: postępujący zanik siatkówki, zapaść wysiłkowa, parakeratoza nosa, miopatia oraz dysplazja stawów biodrowych i łokciowych.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt.

Kontakt:

tel. 691-066-863, 507-665-305

foto


foto


foto


foto


fotododano: 22-09-2021


Owczarek niemiecki długowłosy "Zirconimus"

Hodowla owczarków niemieckich Zirconimus FCI z dumą prezentuje pierwszy w Polsce miot, którego ojcem jest GRIZZLY vom Herbramer-Wald, najwyżej klasyfikowany wilczasty pies na świecie: tegoroczny VA3 BSZS, Zwycięzca Świata Młodzieży SG1 BSZS 2018, V3 BSZS 2019, BH-VT, IGP3, IFH1, KKL, DNA gpr, DM N/N, LÜW 0, OCD Free, HD Normal (SV) ED Normal (SV).
Mama to nasza śliczna gwiazda FARIDA von Gran Peregrino, Młodzieżowy Champion Polski, BH-VT, IGP1, Polska Licencja Hodowlana, DNA gpr, DM N/N, OCD Free, HD Normal (SV), ED Normal (SV).
W dniu 2.09.2021 przyszło na świat 5 długowłosych wilczastych szczeniąt: 3 suczki i 2 pieski.

Kontakt:

501 364 423, monika.kowalczykmk@gmail.com, fb.

foto


foto


foto


foto


foto


fotododano: 10-09-2021


Shiba "Shibabasenji"

Zapraszamy do rezerwacji szczeniaczków shiba inu, które pojawiły się 18.08.2021r. w naszej domowej, rodzinnej i hobbystycznej hodowli "Shibasenji". Są to dwie czerwone suczki i dwa pieski, jeden czerwony a drugi czarny. Wolny jest jeszcze czarny piesek i czerwona suczka. Do odbioru będą od 8 tygodnia życia, czyli w połowie października.
Matką została po raz pierwszy nasza suczka AMI Shibasenji. Ma ona typowy dla shib charakter, jest towarzyska, lubi spacery. Została wysoko oceniona na przeglądzie hodowlanym. Rewelacyjnie sprawdza się jako mama.
Starannie wybraliśmy ojca maluchów, którym został wybitny Explorers ICHIFUJI z renomowanej hodowli shib „Hannibal” - więcej zdjęć i rodowód tego idealnego przedstawiciela japońskiej rasy dostępne są na stronie tejże hodowli. Jego największe sukcesy to: zwycięstwo NIPPO Show Poland 2018 (pod patronatem japońskiej organizacji), Mł.Ch.Pl, Ch.Pl., Zw.Klubu Czeskiej Republiki 2016, Interchampion.
Wszystkie szczeniaczki odchowujemy w naszym domu, są przyzwyczajone do codziennych odgłosów, zabaw z dziećmi i obecności innych zwierząt. Odpowiednio socjalizujemy je od pierwszych dni życia. Wkładamy dużo miłości i troski, by były szczęśliwe od urodzenia i dobrze odnalazły się w przyszłych rodzinach. Do nowych domów trafią z wyprawką, dokumentami Związku Kynologicznego w Polsce, który jako jedyny w naszym kraju należy do międzynarodowego FCI, bowiem tylko on spełnia wszystkie rygorystyczne wymogi. Maluchy odjadą z metryczkami poświadczającymi rodowodowe, czteropokoleniowe pochodzenie, zachipowane, odrobaczone, zaszczepione i przebadane. Zapraszamy do rezerwacji.

Kontakt:

telefoniczny 691 839 310, Messenger do strony FB „Shibasenji” lub Dorota Strojna - Imos WhatsApp, e-mail: dorotaimos1@wp.pl

foto


foto


foto


foto


fotododano: 23-08-2021


Dalmatyńczyk "Kontradomino"

Hodowla dalmatyńczyków "Kontradomino" poleca 7-tygodniowe szczenię, suczkę, umaszczenie biało-czekoladowe. Mile widziane osoby zainteresowane wystawami psów rasowych.

Kontakt:

tel. 500-496-123

foto


foto


fotododano: 04-08-2021


Labrador Retriever "Passion Dog"

Hodowla Psów Rasowych "Passion Dog" poleca śliczne czarne szczenięta labradora urodzone 30.03.2021 r. Mamy 6 szczeniąt - 3 chłopaków i 3 suczki. Ich rodzice mają wspaniałe pochodzenie i wybitne osiągnięcia wystawowe. Ojcem jest CH.PL. DON BONAVENTURA z Grodu Hrabiego Malmesbury a mamą nasza przecudowna ZORAYAH Górska Fantazja. Rodzice całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by ich dzieci nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.
Zapraszamy do zakupu szczeniąt, które do odbioru będą od 17.05.2021. Szczenięta będą zaszczepione stosownie do wieku i kilkukrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Delcon.

Kontakt:

Barbara Dobrowolska, tel. 502101785, www.passiondog.pl, mail: passiondog@passiondog.pl

foto


foto


foto


foto


foto
dodano: 11-04-2021


Labrador Retriever "Passion Dog"

Hodowla Psów Rasowych "Passion Dog" poleca wiosenne, śliczne biszkoptowe szczenięta labradorów urodzone 21.03.2021 r. Mamy 8 szczeniąt - 5 chłopaków i 3 dziewczynki. Ich rodzice mają wspaniałe pochodzenie i wybitne osiągnięcia wystawowe. Ojcem jest piękny i bardzo mądry Interchampion C.I.E, Champion: PL AT, CH, SK,DE, LU, HU, Grand Champion: PL, SK, Młodzieżowy Champion: PL, AT, DE, SK LU AVALANCHE Kreuzburg a mamą nasza medalistka wystawowa z otwartym Championatem Polski PINK LOVE Sitkowski Bór. Rodzice całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by ich dzieci nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które do odbioru będą 16.05.2021 r. Szczenięta będą zaszczepione stosownie do wieku i kilkukrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Delcon.

Kontakt:

Barbara Dobrowolska, tel. 502101785, www.passiondog.pl, mail: passiondog@passiondog.pl

foto


foto


foto


foto


foto
dodano: 11-04-2021