Szczenięta

z Oddziału Kielce Związku Kynologicznego w Polsce

Labrador Retriever "Passion Dog"

Hodowla Psów Rasowych "Passion Dog" poleca śliczne czarne szczenięta labradora urodzone 30.03.2021 r. Mamy 6 szczeniąt - 3 chłopaków i 3 suczki. Ich rodzice mają wspaniałe pochodzenie i wybitne osiągnięcia wystawowe. Ojcem jest CH.PL. DON BONAVENTURA z Grodu Hrabiego Malmesbury a mamą nasza przecudowna ZORAYAH Górska Fantazja. Rodzice całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by ich dzieci nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.
Zapraszamy do zakupu szczeniąt, które do odbioru będą od 17.05.2021. Szczenięta będą zaszczepione stosownie do wieku i kilkukrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Delcon.

Kontakt:

Barbara Dobrowolska, tel. 502101785, www.passiondog.pl, mail: passiondog@passiondog.pl

foto


foto


foto


foto


foto
dodano: 11-04-2021


Labrador Retriever "Passion Dog"

Hodowla Psów Rasowych "Passion Dog" poleca wiosenne, śliczne biszkoptowe szczenięta labradorów urodzone 21.03.2021 r. Mamy 8 szczeniąt - 5 chłopaków i 3 dziewczynki. Ich rodzice mają wspaniałe pochodzenie i wybitne osiągnięcia wystawowe. Ojcem jest piękny i bardzo mądry Interchampion C.I.E, Champion: PL AT, CH, SK,DE, LU, HU, Grand Champion: PL, SK, Młodzieżowy Champion: PL, AT, DE, SK LU AVALANCHE Kreuzburg a mamą nasza medalistka wystawowa z otwartym Championatem Polski PINK LOVE Sitkowski Bór. Rodzice całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by ich dzieci nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które do odbioru będą 16.05.2021 r. Szczenięta będą zaszczepione stosownie do wieku i kilkukrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Delcon.

Kontakt:

Barbara Dobrowolska, tel. 502101785, www.passiondog.pl, mail: passiondog@passiondog.pl

foto


foto


foto


foto


foto
dodano: 11-04-2021


Basenji "Shibabasenji"

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt basenji, które urodzą się już pod koniec stycznia 2021r. Rodzicami zostaną: nasza czteroletnia suczka o spokojnym, przyjaznym charakterze oraz interchampion o wybitnych osiągnięciach wystawowych.
Proszę wybrać dogodny dla siebie kontakt:
telefoniczny 691 839 310, Messenger do strony FB „Shibasenji” lub Dorota Strojna - Imos WhatsApp, e-mail: dorotaimos1@wp.pl

foto


dodano: 14-01-2021