Szczenięta

z Oddziału Kielce Związku Kynologicznego w Polsce

Biały owczarek szwajcarski "Swiss Garden"

Zapraszam do rezerwacji szczeniąt rasy biały owczarek szwajcarski, które przyszły na świat 01.10.2021, w naszej domowej hodowli ’Swiss Garden’. Są to dwie sunie i piesek. Będą gotowe do odbioru po ok.8 tyg. życia, czyli z początkiem grudnia.
Matką została po raz pierwszy nasza ASHIKA z Venus’ Garden. Sunia niezwykle opanowana, czujna i towarzyska o charakterze charakterystycznym dla BOSów. Została wysoko oceniona na przeglądzie hodowlanym.
Jako ojca wybraliśmy znakomitego DISADONNA Harry Potter z Chaty Leona - HD-A, ED 0/0, MDR1 +/+, DM N/N.
Troszczymy się od pierwszych dni o odpowiedni rozwój i socjalizację naszych bąbelków. Maluchy do odbioru z metryką, zachipowane, odrobaczone, zaszczepione i przebadane, z wyprawką. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Kontakt:

tel. 737346044, karolina.malek13@gmail.com

foto


foto


foto


foto

dodano: 01-11-2021


Labrador Retriever "Białe Wichry"

W naszej domowej hodowli Białe Wichry 07.09.2021r. przyszły na świat biszkoptowe szczenięta rasy Labrador Retriever. Cztery pieski i trzy suczki. Rodzicami są:
CHILLOUT Sarracenia, Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Champion Litwy, CRUFTS QUALIFICATION 2018, HD – A, ED – 0/0, oczy/eyes – czyste/clear, prcd-PRA – OptiGen A – N/N, OSD - N/N, EIC -N/N, HNPK – N/N, CNM-N/N.
ZAJNA Alfa Matrix, HD – A, ED – 0/0, OSD - N/N, EIC -N/N, HNPK – N/HNPK, CNM-N/N, DM-N/N, SD2-N/N.
Rodzice szczeniąt wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, przebadani w kierunku chorób genetycznych przypisanych rasie.

Kontakt:

tel. 516-731-665

foto


foto


foto


foto


foto
dodano: 25-10-2021


Labrador "Slavena"

9 sierpnia w hodowli Slavena ZKwP przyszło na świat 6 pięknych szczeniąt. 3 pieski czekoladowe, 2 suczki czekoladowe oraz 1 czarna suczka. Rodzicami szczeniąt są: Larissa Slavena oraz CUT ACROSS SHORTY Z Grodu Hrabiego Malmesbury. Rodzice szczeniąt posiadają rozpoczęty Championat polski, co świadczy o ich pięknym wyglądzie, eksterierze oraz doskonałym charakterze. Szczenięta z naszej hodowli pracują w dogoterapii oraz zajmują czołowe miejsca na wystawach. Rodzice wolni od chorób: postępujący zanik siatkówki, zapaść wysiłkowa, parakeratoza nosa, miopatia oraz dysplazja stawów biodrowych i łokciowych.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt.

Kontakt:

tel. 691-066-863, 507-665-305

foto


foto


foto


foto


fotododano: 22-09-2021


Owczarek niemiecki długowłosy "Zirconimus"

Hodowla owczarków niemieckich Zirconimus FCI z dumą prezentuje pierwszy w Polsce miot, którego ojcem jest GRIZZLY vom Herbramer-Wald, najwyżej klasyfikowany wilczasty pies na świecie: tegoroczny VA3 BSZS, Zwycięzca Świata Młodzieży SG1 BSZS 2018, V3 BSZS 2019, BH-VT, IGP3, IFH1, KKL, DNA gpr, DM N/N, LÜW 0, OCD Free, HD Normal (SV) ED Normal (SV).
Mama to nasza śliczna gwiazda FARIDA von Gran Peregrino, Młodzieżowy Champion Polski, BH-VT, IGP1, Polska Licencja Hodowlana, DNA gpr, DM N/N, OCD Free, HD Normal (SV), ED Normal (SV).
W dniu 2.09.2021 przyszło na świat 5 długowłosych wilczastych szczeniąt: 3 suczki i 2 pieski.

Kontakt:

501 364 423, monika.kowalczykmk@gmail.com, fb.

foto


foto


foto


foto


foto


fotododano: 10-09-2021


Shiba "Shibabasenji"

Zapraszamy do rezerwacji szczeniaczków shiba inu, które pojawiły się 18.08.2021r. w naszej domowej, rodzinnej i hobbystycznej hodowli "Shibasenji". Są to dwie czerwone suczki i dwa pieski, jeden czerwony a drugi czarny. Wolny jest jeszcze czarny piesek i czerwona suczka. Do odbioru będą od 8 tygodnia życia, czyli w połowie października.
Matką została po raz pierwszy nasza suczka AMI Shibasenji. Ma ona typowy dla shib charakter, jest towarzyska, lubi spacery. Została wysoko oceniona na przeglądzie hodowlanym. Rewelacyjnie sprawdza się jako mama.
Starannie wybraliśmy ojca maluchów, którym został wybitny Explorers ICHIFUJI z renomowanej hodowli shib „Hannibal” - więcej zdjęć i rodowód tego idealnego przedstawiciela japońskiej rasy dostępne są na stronie tejże hodowli. Jego największe sukcesy to: zwycięstwo NIPPO Show Poland 2018 (pod patronatem japońskiej organizacji), Mł.Ch.Pl, Ch.Pl., Zw.Klubu Czeskiej Republiki 2016, Interchampion.
Wszystkie szczeniaczki odchowujemy w naszym domu, są przyzwyczajone do codziennych odgłosów, zabaw z dziećmi i obecności innych zwierząt. Odpowiednio socjalizujemy je od pierwszych dni życia. Wkładamy dużo miłości i troski, by były szczęśliwe od urodzenia i dobrze odnalazły się w przyszłych rodzinach. Do nowych domów trafią z wyprawką, dokumentami Związku Kynologicznego w Polsce, który jako jedyny w naszym kraju należy do międzynarodowego FCI, bowiem tylko on spełnia wszystkie rygorystyczne wymogi. Maluchy odjadą z metryczkami poświadczającymi rodowodowe, czteropokoleniowe pochodzenie, zachipowane, odrobaczone, zaszczepione i przebadane. Zapraszamy do rezerwacji.

Kontakt:

telefoniczny 691 839 310, Messenger do strony FB „Shibasenji” lub Dorota Strojna - Imos WhatsApp, e-mail: dorotaimos1@wp.pl

foto


foto


foto


foto


fotododano: 23-08-2021


Dalmatyńczyk "Kontradomino"

Hodowla dalmatyńczyków "Kontradomino" poleca 7-tygodniowe szczenię, suczkę, umaszczenie biało-czekoladowe. Mile widziane osoby zainteresowane wystawami psów rasowych.

Kontakt:

tel. 500-496-123

foto


foto


fotododano: 04-08-2021